  • Manufacturer: Dell ES-BFC-BK-BL-15-FY17 DELL ESSENTIAL BRIEFCASE 15
  • Price: AED 88.00
  • Part No: ES-BFC-BK-BL-15-FY17
  • Condition: New
  • Availability: tick In Stock
Enter Qty: rew Add to Cart
AED 88 In stock Brand New
  • Request A Quote
Notebook
More Brands of Dell Emc
General Information
Manufacturer Dell Technologies
Manufacturer Part Number ES-BFC-BK-BL-15-FY17
Manufacturer Website Address http://www.dell.com
Brand Name Dell
Product Line Essential
Product Name Essential Notebook Case
Product Type Carrying Case
Product Information
Style Briefcase
Carrying Options Shoulder Strap
Maximum Screen Size Supported 15"
Physical Characteristics
Color Black
Color Blue
Durability Weather Resistant
Durability Scratch Resistant
Height 12.2"
Width 16.1"
Depth 2.4"